9.7 C
Скопје
03:10 - 28 февруари, 2024

Ознака : без номинација

СветСлајдерСцена

„The Weeknd“ остана без номинација за Греми наградите: „Корумпирани сте!“

Еспресо
На музичарот не му е сеедно поради наградите кои сигурно нема да ги добие….Популарниот рнб музичар Бел Тесфаје, со уметничкото име „The Weeknd“ (30) оваа...