10.8 C
Скопје
02:43 - 28 февруари, 2024

Ознака : Белгиска пејачка

СлајдерСцена

Почина пејачката од популарното дуо Nicole & Hugo – паднала по скали во својот дом ВИДЕО

Еспресо
Белгиската пејачка Никол Џоси од популарното дуо Nicole & Hugo почина на 77-годишна возраст. Никол паднала по скалите во својата куќа, а повредите и биле...