7.8 C
Скопје
20:48 - 20 февруари, 2024

Ознака : беки бекиќ

БалканСлајдерСцена

МАРИНКО ИМАЛ ПОСЕБНО БАРАЊЕ ОД ПРИЈАТЕЛОТ: Музичарот Бекиќ проговори за ПОСЛЕДНАТА средба со Роквиќ

Еспресо
По смртта на пејачот Маринко Ротвиќ, за српските медиуми зборуваше и долгогодишниот пријател на Маринко, Беки Бекиќ, кој се присетува на средбите со пејачот. (ФОТО)...