3.8 C
Скопје
04:07 - 21 април, 2024

Ознака : автобиографијата

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Автобиографијата на Андре Леон Тели – Имам 71 година, време е да се дознае вистината за Ана Винтур

Еспресо
Поранешниот главен помошник на Ана Винтур (70), позната како „мајка на модата“ и главна уредничка на американскиот моден магазин „Вог“, Андре Леон Тели (71), објави...