3.8 C
Скопје
02:59 - 4 март, 2024

Ознака : анѓечка

БалканСлајдерСцена

(Фото) Анѓелка Прпиќ ужива во бременоста: „Денес тема сум јас, утре ќе бидеш ти!“

Еспресо
Актерката Анѓелка Прпиќ ги почести своите следбеници на социјалните мрежи со фотографија на која се гледа нејзиниот труднички стомак. Анѓелка позираше на сонце, додека ја...