11.8 C
Скопје
22:12 - 29 февруари, 2024

Ознака : Ана Нетребко

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Дивата Ана Нетребко оштетена поради Путин: „Не сум експерт за политика, а да ја осудам Русија не е праведно!“

jasmina.kantardzieva
Ана Нетребко е светски позната сопранистка, ѕвезда на руската опера, пријателка на Путин од кого прими неколку почесни награди, а се смета за последна дива...