24.8 C
Скопје
15:53 - 28 мај, 2024

Ознака : ала пугачова

СветСлајдерСцена

Пугачева се огласи од Израел: Благодарам на армијата мои обожаватели за способноста да ја разликуваат вистината од лагата

Еспресо
Пред три недели руската поп-дива Ала Пугачева ја осуди војната на Русија против Украина и побара да биде вброена меѓу странските агенти бидејќи Министерството за...
СветСлајдерСцена

Руската суперѕвезда Ала Пугачова по шест месеци молчење кажа што мисли за руската инвазија: „Ова е шлаканица за Кремљ!

Еспресо
Руската поп-дива Ала Пугачева ја осуди војната на Русија против Украина и побара да биде вброена меѓу странските агенти бидејќи Министерството за правда го стави...