23.8 C
Скопје
16:01 - 28 мај, 2024

Ознака : пугачева ала

СветСлајдерСцена

Пугачева се огласи од Израел: Благодарам на армијата мои обожаватели за способноста да ја разликуваат вистината од лагата

Еспресо
Пред три недели руската поп-дива Ала Пугачева ја осуди војната на Русија против Украина и побара да биде вброена меѓу странските агенти бидејќи Министерството за...