11.3 C
Скопје
21:44 - 29 февруари, 2024

Ознака : афтерворк

БалканВи ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдерСцена

РЕЗЕРВИРАЈТЕ ГО ПЕТОК ЗА ЗАБАВА: Владо Георгиев во „Дежа Ву – Ист Гејт“ во Скопје

Еспресо
Балканскиот романтичар, кршачот на женски срца, неодоливиот шармер и една од најголемите музички ѕвезди во регионот, единствениот Владо Георгиев овој петок, 24.декември 2021 год.  на незаборавна предновогодишна...