11.8 C
Скопје
23:52 - 29 февруари, 2024

Ознака : афродита

Наши ФациСлајдерСцена

(Фотогалерија) „Козметика Афродита“ прослави 50 години од своето постоење во Скопје

Еспресо
Во присуство на водечките дами од словенечкиот козметички бренд Афродита, Звонка Новак Хабот, заменик директорка, Јудита Железник, одговорна за односи со јавноста и Катја Посл,...