39.8 C
Скопје
17:03 - 19 јули, 2024

Ознака : 29 ноември

ИнтимаЛајфстајлРетроСекојдневиеСлајдер

Што можат да ви откријат соништата ноќта меѓу 29 и 30 ноември: Вечерва тие се пророчки

Еспресо
Станува збор за 7-ми лунарен ден. Почнува на 29 ноември во 11:44 часот, а ќе заврши на 30 ноември во 11:57 часот. Соништата сонувани во...