39.8 C
Скопје
17:18 - 19 јули, 2024

Ознака : 14 јануари

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

РЕТРОГРАДЕН МЕРКУР НЕ ЧЕКА ОД 14 ЈАНУАРИ, А ОВИЕ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ДОБРО ЌЕ ГИ ПОТРЕСЕ: Ги очекува многу бурен период!

Еспресо
Првиот ретрограден Меркур оваа година нè чека во периодот од 14 јануари до 3 февруари, а интересно е што во знакот на Водолија ќе биде...