37.8 C
Скопје
17:56 - 19 јули, 2024

Ознака : 14 години

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) 12 ГОДИНА БРАК: Андријана Јаневска и Гино споделија свадбена фотографија

А.Г.
Поп – пејачката и професорка по виолина, Андријана Јаневска сподели фотографија на својот фејсбук – профил од свадбата со својот сопруг, Драган Гиновски-Гино. На фотографијата...
Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) 14 ГОДИНИ ТАГА ПО ТОШЕ: А кој може тебе да те заборави?

М.Т
Денес се навршуваат 14 години откако македонскиот пејач Тоше Проески загина во сообраќајна несреќа кај Нова Градишка. Балканскиот Елвис Присли, како што го нарекоа BBC...