31.8 C
Скопје
20:02 - 22 јули, 2024

Ознака : 12

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Зар некој може да те замени? 12 години без Тоше

Igor
Една од најголемите македонски музички ѕвезди на денешен ден во 2007 година трагично го загуби животот во сообраќајна несреќа на само 26 години. Тоше зад...