36.8 C
Скопје
18:09 - 19 јули, 2024

Ознака : 11 милиони

Секојдневие

ВИДЕО: Јапонски трик за пакување на подароците кој го погледнаа 11 милиони луѓе!

Еспресо
Ни се приближува сезоната на подарување и сега е вистинскиот момент да им посветиме внимание на подароците… Пакувањето на подароците понекогаш може да ни дојде...