24.8 C
Скопје
04:13 - 23 јуни, 2024

(Видео) Што сака Јована Јеремиќ за подарок: Чини над 100 000 евра

Јована Јеремиќ е позната како некој што секогаш го кажува своето мислење без влакна на јазикот, особено кога се во прашање актуелните случувања на домашната јавна сцена, но и машко-женските односи.

Таа неодамна во ексклузивното интервју за српскиот портал Мондо зборуваше за разводите на јавната сцена, но и ги истакна своите критериуми. Потоа на жените им подели строги и јасни совети за успешна врска со мажите, а малку подоцна пред камерите на Мондо откри што има на нејзиниот список со материјални желби.

„Што да се подари на жена каква што си ти?“, ја прашале новинарите.

„Ох, и јас тоа размислував… Порше! Порше Макан! Морам да кажам што сакам овде, бидејќи добивам сè. Црно, односно мислам црвено, лакирано црвено Ферари или сепак црно. Не знам, се двоумам, но можеби кожата внатре да биде драп, онака моќно ми е. Не знам, тоа ми е супер, само морам уште малку да совладам возење, з да не го почешам. Куку мене”, таа рече.

„Колку чини еден ретровизор за Порше?!“, праша таа, а потоа продолжи:

„Па, ете роденденот ми доаѓа на 25 октомври, кој сака нека се испружи, јас пари… Нема да кажам дека немам, секогаш ги имам, ама не сакам. Автомобилот треба да го добијам на подарок“, рече таа.

 

Слични објави

Данијела Мартиновиќ ги предупреди своите следбеници: Ова е лажен профил, испраќа лажни пораки

Еспресо

(Видео) Ана Николиќ му запеа на дечкото: Сегашната те буди, вели поранешната ти стигна

Еспресо

Бен Афлек конечно откри зошто е секогаш лут и безволeн на фотографиите: „Луѓето проектираат нешто на мене што јас воопшто не го чувствувам“

еспресо

(Фото) Сања Маринковиќ е „авион“ во шестата деценија: Во бикини на Ибица

еспресо

Уште една екс-девојка му помага на Бен Афлек да го преброди разводот со Џеј Ло: Таа е Гвинет Палтроу!

еспресо

(Фото) Дали е ова најзгодната Србинка? Се соблече сопругата на Огњен Амиџиќ, го покажа телото три месеци по породувањето

Еспресо
Се вчитува....