13.8 C
Скопје
03:44 - 28 септември, 2023

(Видео) Марија Шерифовиќ слави голем јубилеј: „Следните 20 години ќе ги направам незаборавни за сите нас“

Марија Шерифовиќ денеска слави две децении на музичката сцена. По овој повод, таа се обрати до публиката која и е најголема поддршка сите овие години:

„Драги мои луѓе, поминаа 20 години откако првпат застанав пред вас и откако сте со мене на ова патување кое ми го промени животот. Не беше секогаш лесно, но секогаш беше лудо. Ви благодарам за секој момент и решена сум да ги направам следните 20 години незаборавни за сите нас. Само што почнавме“, вели Марија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic)


 

 

Слични објави

(Фото) Џулија Робертс жената која освојува со насмевка се појави на ревија на Гучи во Милано

еспресо

Тајчи откри дека била жртва на сексуална злоупотреба: „Мислев дека тајната ќе ја однесам во гроб“

Еспресо

(Видео) Елена Велевска облече преубава венчаница, кој е младоженецот?

еспресо

Стресен е животот во Белата куќа, кучето на Бајден повторно искасало агент на тајната служба

еспресо

(Фото) Ана Ивановиќ влегува во славното друштво на тенисот, кариерата ја заврши пред седум години

еспресо

Филм за турнејата на Тејлор Свифт набргу ќе пристигне во кината во 100 земји

Еспресо
Се вчитува....