19:06 - 20 април, 2024

(Видео) Јелена Карлеуша направи лом на социјалните мрежи: Гола, покриена само со два ремена

Јелена Карлеуша сподели видео на кое речиси гола позира пред камера.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

И додека вчера беше актуелна со нејзиното јавно обраќање до јавноста, односно до нејзините следбеници на социјалните мрежи, за се низ што поминала поради една порно снимка во минатото, денес Карлеуша направи „крш“ на социјалните мрежи со нова објава. Овојпат станува збор за видео на кое речиси гола се „фрцка“ пред камерата. Нејзиното голо тело е покриено само со два ремена.

Следуваа лавина реакции, а многумина се согласија дека никогаш не изгледала подобро.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

По скандалот со порно-снимаката, Карлеуша помислила да се убие: „Ве повикувам да ми се придружите во оваа петиција“

Слични објави

Цеца Ражнатовиќ откри кога Анастасија и Немања ќе се венчаат: Еве ги деталите за свадбата на деценијата

еспресо

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо
Се вчитува....