23.8 C
Скопје
15:33 - 28 мај, 2024

(Видео) Бритни Спирс пак танцува со ножеви: Ни полицијата не може да ја спречи

Полиција отишла во домот на пејачката по видеото споделено на Инстагран на кое се гледаат исеченици од нож на нејзиното тело, пренесува ТМЗ.

Извор бизок до полицијата за ТМЗ пренесува дека добиле повик во средата од неколку фанови и соседи на Бритни, со голема загриженост за 41-годишната пејачка и нејзиниот опасен танц со ножеви.

Одделот на шерифот на округот Вентура соопшти дека тие веќе биле запознаени со видеото и решиле да го посетат домот на пејачката поради превенција од можна незгода и од претпазливост.

Бритни била дома кога пристигнале полицајците и тие разговарале со неа. Полицајците заминале откако се увериле дека пејачката е добро.

Потсетуваме дека пред неколку дена 41-годишната Бритни Спирс сподели со своите следбеници на Инстаграм видео на кое таа танцува со кујнски ножеви за сечење месо. Веќе во следното видео, таа повторно танцуваше но носеше завој на раката, а имаше и видливи повреди на нозете.

Сепак, очигледно дека Бритни не ја „ферма“ ни полицијата ни загриженоста на нејзините фанови. Само пред неколку часа таа на својот Инстаграм профил објави нов танц со ножеви.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maria River Red (@britneyspears)

Во објавата Бритни тврди дека ножевите со кои танцува не се вистински и предупредува дека „никој не треба да е грижи и да повикува полиција“.

 

Слични објави

(Видео) Исплива снимка од средбата на Северина и Јелена Карлеуша: ЈК ја изигнорирала, ова никогаш нема да ѝ го прости!

Еспресо

„Нова тура, нова авантура“: Никола Роквиќ откри што прави по враќањето од Егина

Еспресо

(Фото) Дарко Лазиќ чека трето дете! Се појави фотографија, пејачот го гали трудничкиот стомак на сопругата

Еспресо

(Фото) Принцезата Шарлин од Монако конечно насмеана, Алберт ѝ плаќа: Ги покажа децата

еспресо

Лепа Лукиќ напиша тестамент: Еве кому го остава богатството, но под еден услов

еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша во јавност, го спомна и Душко: Погледнете како изгледа среде разводната треска 

еспресо
Се вчитува....