25.8 C
Скопје
10:04 - 24 јуни, 2024

Од каде Мештеровиќ пријателка со Ѓорѓе Давид: „Вера ми е најголем „брат“…“

Ѓорѓе Давид на финалето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во друштво на македонската мисица и денес водителка Вера Мештеровиќ, па сите се прашуваа од каде се познаваат.

Отпосле се дозна дека имено Мештеровиќ му е лице за односи со јавност на музичарот во Македонија.

Убавата Вера штом се појави ги собра сите погледи на себе.

– Во прашање е Вера Мештеровиќ, поранешна мис на Македонија, жена која е сериозен пиар кога е Македонија во прашање и која е мој менаџер за Македонија. Вера е некој кој ми беше најголем „брат“ кога ми се случи тој ужас во Македонија. Бидејќи Вера е некој што сакаше да дојде овде и да види како изгледа сето ова, ѝ реков:

„Спакувај се, те чека хотелот, на тебе е да дојдеш да видиш како изгледа она што го викаме „гранд финале“ – објаснил Ѓорѓе, а на коментарот дека сигурно многумина би му позавиделе затоа што е опкружен со убави жени, рекол:

– Мажите можат да ми позавидат, но најважно е што моите блиски пријатели, меѓу кои и Ана (сопругата) и Сташа (ќерката), многу добро знаат која е Вера во мојот живот, пренесува српскиот портал „Лепа и среќна“.

Фотографиите може да ги погледнете – ТУКА.

Слични објави

Астропрогноза за понеденик, 24 јуни: За биковите профит, стрелците ќе излезат од зоната на удобност

еспресо

(Фото) Џенифер Лопез на одмор во Италија, но без Бен Афлек: Згодна и не е сама!

еспресо

Среќна недела: Три хороскопски знаци кои ќе имаат среќа во новата недела

еспресо

Нови шокантни детали за смртта на Метју Пери: Полицијата испитува славна жена под сомнеж за поврзаност со случајот

еспресо

(Фото) Се огласи Јелена Карлеуша во екот на разводот со Душко: „Не можат да се купат три работи во животот, а тоа се…“

еспресо

(Фото) Средба на принцот Вилијам со Тејлор Свифт: „Кошмар зад сцената“, еве ги деталите

еспресо
Се вчитува....