36.8 C
Скопје
18:16 - 19 јули, 2024

Наташа Беквалац призна кој ѝ бил најголема љубов: Не е ниту еден од тројцата бивши сопрузи

По три неуспешни брака, таа постојано изјавува дека не ја изгубила вербата во љубовта, но дека никогаш повеќе нема да се омажи.

Љубовниот живот на пејачката Наташа Беквалац често е главна тема на регионалната јавност бидејќи таа беше во брак дури три пати, со Данило Икодиновиќ, Љуба Јовановиќ и Лука Лазукиќ.

– Не знам веќе како да зборувам на тема мажи. Не би сакал да правам од себе, не дај Боже, дека сум во улога на незаштитена или жртва, но таа тема одамна не е присутна и немам поим што треба да се има или да се нема. Оставив животот да го донесе своето, а јас многу верувам во животот. Јас сум окупирана со љубов. Имав љубов и уште ја имам. Јас сум сакана жена. Немам таква панична потреба да припаѓам некому. Не верувам дека повторно ќе се омажам, рече Беквалац.

Кога еднаш гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ во рубриката „Или-или“, од понудените партнери избра и призна кого најмногу го сакала.

Понудени ѝ беа Сергеј Трифуновиќ, Данило Икодиновиќ, Влада Вуксановиќ, Љуба Јовановиќ, Лука Лазукиќ и Миодраг Костиќ, а пејачката со насмевка призна која е нејзината најголема љубов.

Рече дека ќе открие за кого се работи, но дека не сака ништо понатаму да објаснува, ниту да коментира. Од тројцата поранешни сопрузи и двајцата поранешни момчиња кои ѝ беа понудени да одбира, Беквалац го избра Миодраг Костиќ, со кој пред да се омажи била во романтична врска.

Слични објави

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо
Се вчитува....