13.8 C
Скопје
23:49 - 29 мај, 2024

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

Поранешната водителка на „Пинк“, Бојана Јанковиќ синоќа е пронајдена мртва во својот дом во Белград.

Многу колеги на починатата Бојана Јанковиќ останаа во шок по веста дека водителката починала и јавно се простија од неа. Сите немаа ништо друго да кажат освен пофални зборови за Бојана и ја опишаа како весела и насмеана личност.

Овие епитети јасно одговараат на сликата што луѓето ја има за неа, а објавите на нејзиниот Инстаграм профил само ја потврдуваат нејзината весела природа. Никој не се ни сомневаше дека доаѓа крајот, а само неколку месеци пред нејзината смрт Бојана беше најсреќната личност на светот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Jankovic (@_bojaaana__)

Водителката на емисијата „Сити“ споделила на Инстаграм објава само пет месеси пред смртта, на која весело ѝ пеела на својата ќерка.

Насмејана и убава, ѝ пеела „те сакам љубов моја“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Jankovic (@_bojaaana__)

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....