14.8 C
Скопје
09:45 - 2 јуни, 2023

Ќерките ѝ приредија изненадување на Маја Гроздановска Панчева – имаат убав повод за славење

„Од првиот ден се грижеше за мене, ме сакаше и ме натера да се чувствувам сигурно и среќно. Никој друг не можеше да го направи тоа за мене. Никој никогаш не може да ме натера да се чувствувам така. Имај го најсреќниот роденден, те сакам“.

Вака и го честитаа роденденот на својата мајка Маја Гроздановска Панчева ќерките Надица и Марија.

Пејачката Маја Гроздановска Панчева денеска го прославува 50 -от роденден, а нејзините ќерки со роденденската четитка решија да ја изненадат својата мајка – објавија фотографии од незаборавни  моменти.

Слични објави

Астро прогноза за петок, 2 јуни

Еспресо

(Видео) Излезе новиот трејлер за продолжението на „Сексот и градот“: Кери му пишува на својот долгогодишен љубовник, Саманта се појавува само во една сцена, Миранда има проблеми во врската, а Шарлот добива нова работа

Еспресо

(Видео) Шакира испрати мистериозна порака за романса со бившиот на Селена Гомез: „Херој, извонреден, прекрасен…“

Еспресо

Среќлии во јуни: Два хороскопски знаци ќе си го подобрат животот и ќе уживаат во промените

Еспресо

(Фото) Сопругата на Брус Вилис им се обрати на фановите во име на семејството: „Продолжуваме да веруваме и никогаш нема да изгубиме надеж“

Еспресо

(Фото) Тоа мора да е Ирина Шајк – Леонардо ди Каприо ужива на Сардинија

еспресо
Се вчитува....