4.8 C
Скопје
02:30 - 4 март, 2024

(Фото) Северина „уловена“ на аеродром како ја напушта Хрватска: „Ќе се вратам“

Во долго палто и очила за сонце таа кратко рече: „Ќе се вратам!“

Пејачката Северина проговори од загрепскиот аеродром, неколку дена откако Врховниот суд и го одзеде старателството на синот и откри зошто ја напушта Хрватска.

Таа вечерва има закажан настап на Јахорина, поради што замина во Босна и Херцеговина.

„Јас не бегам од никого, ќе се вратам“, порача пејачката.

инстаграм

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....