11.8 C
Скопје
23:15 - 29 февруари, 2024

(Фото) Сè на ачик: Бјанка Ценсори го прослави роденденот во микро градник и боса, бизарно!

Бјанка Ценсори го прослави својот 29-ти роденден со сопругот Канје Вест во Лас Вегас. Двојката престојувала во хотел-казиното Wynn и ја поминале ноќта со пријателите.

инстаграм

За празничен изглед, Бјанка носеше црн микро градник со кој веќе ја видовме на фотографија споделена на Инстаграм профилот на раперот, кожно тренч палто и мрежеста капа. Изгледот е заокружен со бел минич и чизми со потпетици кј потодцна ги собува од нозете и продолжува да оди боса.

инстаграм

Канје, кој ден претходно трогателно ѝ го честиташе роденденот на сопругата, беше покрај неа цела вечер и беше облечен како и секогаш во црно. Двојката помина време во казино и во ресторан, а Бјанка танцуваше и меѓу банкноти, ги дуваше свеќите на тортата и изгледаше прилично среќно.

 

Слични објави

(Фото) Кој е новата љубов на Наоми: Од мултимилионерот од Саудиска Арабија носи скапоцен прстен

еспресо

Еден од најхармоничните парови: Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат третото дете

Еспресо

(Видео) „Не можам да ти кажам“: Објавена нова песна од Оливер Драгојевиќ шест години по неговата смрт

еспресо

Сенида нападната во Австрија: Излегол од од автомобил и почнал да ѝ удира шлаканици

Еспресо

Саша Поповиќ во шок поради тоа што Кеба го направи среде емисија: „Дали си ти нормален? Ова не сум го доживеал 20 години“

jasmina.kantardzieva

(Фото) Љубовта не згаснува: Лазар Ристовски во прегратки на 39 години помладата девојка

Еспресо
Се вчитува....