26.8 C
Скопје
14:32 - 21 мај, 2024

(Фото) Прво огласување на Кејт Мидлтон по долго време: Еве што сакаше да порача принцезата

Ова е прво јавно огласување на војвотката од Велс по долго време.

Кејт Мидлтон на Инстаграм објави фотографија од својот најмлад син, принцот Луј, по повод неговиот 6-ти роденден.

На фотографијата е насмеан принцот Луј.

„Среќен 6-ти роденден, принц Луј. Ви благодариме на сите за убавите желби“, пишува на фотографијата.

Ова е прво јавно огласување на војвотката од Велс по долго време откако таа се повлече од јавниот живот и откако објави дека боледува од рак.

Фотографијата на младиот принц ја направила самата Кејт, која досега многупати фотографирала детски портрети.

Според Скај њуз, фотографијата е направена во последните неколку дена во Виндзор и се верува дека не е фотошопирана.

И по велигденските празници, Кејт не им се врати на кралските обврски како што многумина очекуваа.

 

Слични објави

(Видео) Никола Роквиќ утре пристигнува до целта: Пејачот откри колку милиони собра

Еспресо

Милионерите од српската естрада! Цеца заработува милиони, но и ги троши: Еве кој е најбогат

Еспресо

(Видео) Кејт Мидлтон почна да снима филм: Јавноста шокирана од потезите на принцезата

еспресо

Харис Џиновиќ прозборе за новата девојка: „Питата е готова“

еспресо

Астропрогноза за вторник, 21 мај: За девиците иритација, за скорпиите несогласувања со саканите

еспресо

МакеДокс – Повик за Докуникулци 2024

еспресо
Се вчитува....