15.8 C
Скопје
11:39 - 28 февруари, 2024

(Фото) Филмот „Мајка“ најгледан во 83 земји уште од првиот ден, Џенифер Лопез добива само пофалби

Џенифер Лопез на својот фејсбук профил објави дека нејзиниот најнов филм „Мајка“ е најгледан на Нетфликс во 83 земји.

Заедно со Џеј Ло, во филмот глумат Луси Паес и Омари Хардвик, кои ја играат нејзината ќерка и агент на ФБИ. Филмот го режираше Ники Каро.

Џеј Ло во филмот ја има улогата на припадничка на специјални единици која излегува од илегала за да ја заштити ќерката што била принудена да ја напушти како новороденче поради закана од мафија.

Слични објави

(Фото) Шерон Стоун го покажа синот: Ретка фотографија од Роан кој живее со поранешниот сопруг на филмската ѕвезда

еспресо

Ана Севиќ за новата работа во „Ѕвездите на Гранд“: Децата ме бојкотираат

еспресо

(Фото) Моника Левински на голема врата се врати на сцената: Никогаш не изгледала подобро

еспресо

(Фото) Прва објава на Ана Бекута по отсуството од „Ѕвездите на Гранд“: Еве со што е преокупирана пејачката

еспресо

Астропрогноза за среда, 28 февруари: Страст за Раковите, радосна вест за Рибите

еспресо

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо
Се вчитува....