34.8 C
Скопје
18:40 - 22 јули, 2024

(Фото) Бред Пит со нов имиџ се појави во јавност: „Штета што почна со филери“

Актерот Бред Пит се појави во јавност облечен во полуоткопчана кошула.

60-годишниот Бред Пит е забележан на снимање на филм за Формула 1 во Лондон. Холивудскиот актер во јавноста се појави облечен во полуоткопчана кошула, фармерки и кафени велур чизми. Пит носеше и црни очила за сонце и неколку ланчиња.

Читателите на Дејли Меил (кој ги објави прв фотографиите) го критикуваа изгледот на актерот. Додека некои корисници на интернет му се восхитуваа, други, напротив, напишаа дека тој изгледа се полошо.

„Изгледа неверојатно за неговата возраст“, ​​„Одличен човек, со текот на годините станува се подобар и подобар“, „Штета е што почна со филери. Тој изгледаше одлично на Вимблдон минатата година. Требаше да престане со корекции.“ „Да, неговото лице изгледа подебело на овие фотографии. Или се здебелил или отекол од алкохол“, пишува во коментарите.

Во ноември 2022 година, првпат се појавија гласини за романса помеѓу Бред Пит и Инес де Рамон. Двојката беше забележана заедно на концертот на Боно во Лос Анџелес, а потоа и на премиерата на новиот филм на актерот „Вавилон“. Новата партнерка на Пит е нутриционистка, фитнес тренер и дизајнерка на накит.

„Девојче е“: Даниел Кајмакоски ќе стане татко по третпат, среќната вест ја сподели на Инстаграм

Слични објави

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо

(Фото) Џина Џиновиќ има нов дечко: Веќе не го крие и страсно се љуби со него пред сите

Еспресо
Се вчитува....