37.8 C
Скопје
18:48 - 15 јули, 2024

Бившата на Харис Џиновиќ е вљубена во богаташ: Еве со кого е Мелина, детали за врската

По 22 години брак Мелина и Харис Џиновиќ се разведоа. Додека модната дизајнерка ужива во љубовта со богат бизнисмен, наводно и пејачот има нова љубов.

Модната дизајнерка ја напушти вилата во Сењак во која живееше со пејачот и нивните две деца – синот Кан и ќерката Џина.

Како што објавија српските медиуми, Мелина наводно ужива во љубов со познат и моќен бизнисмен, а неодамна се појави информација дека и Харис Џиновиќ си нашол 15 години помлада партнерка со која се почесто се гледа.

– На сите им беше јасно дека бракот на Мелина и Харис одамна го изгубил сјајот и дека беше прашање на ден кога ќе се разведат. Иако нивната врска почнала да се лади многу пред да ја напушти семејната вила, Мелина успеала да сокрие дека вистинската причина поради која стави точка на бракот е маж кој го запознала минатата година и со кој започнала романса – тврди извор за српските медиум, кој додава дека се работи за човек кој со децении важи за еден од најпосакуваните личности на јавната сцена.

– Покрај тоа што е моќен, успешн и богат, нејзиниот нов емотивен партнер важи за најпосакуваниот маж откако се појавил на сцената. Неговото богатство, моќ и изглед се доволна причина да ја придобие Мелина, која со години беше незадоволна од бракот. Секој слободен момент го користат да бидат заедно, а тој ја опсипува со скапи подароци и внимание, па таа се чувствува како заљубена тинејџерка – тврди изворот за српски „Ало“.

Слични објави

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо

Благословени од ѕвездите: Три хороскопски знаци ќе најдат љубов пред крајот на летото

еспресо
Се вчитува....