31.8 C
Скопје
20:09 - 22 јули, 2024

Викенд среќлии: Три хорокопски знаци ќе се стопат од радост на 6 и 7 јули

Астролозите именуваа три знаци од Зодијакот кои ќе доживеат позитивни емоции овој викенд,  6-7 јули – и ќе добијат многу пријатни впечатоци од овој викенд.

Еве кои се среќлиите на астролистата.

Девица
Девиците ќе почувствуваат наплив на енергија и мотивација овој викенд. Следните два дена ќе бидат идеално време за остварување на вашите цели. Можни се неочекувани пријатни средби кои ќе отворат нови перспективи како во личната така и во професионалната сфера. Можеби сега ќе го добиете долгоочекуваното признание за вашите напори.

Скорпија
Скорпиите ќе имаат среќа во финансиските работи овој викенд. Успех во преговорите, профитабилни зделки или ненадеен готовински тек – сето ова ќе биде дел од овој викенд. Вашиот шарм и способност да најдете заеднички јазик со луѓето ќе ви помогнат во секоја ситуација. Искористете го ова време за да ја зајакнете својата позиција и да поставите темели за иден успех.

Риби
Рибите треба да се подготват за пријатни изненадувања во нивниот личен живот. Средбите со пријателите, новите познанства или романтичните состаноци ќе поминат добро. Ова е време кога можете да уживате во животот и да се чувствувате себеси во центарот на вниманието. Вашиот оптимизам и позитивен став ќе ви привлечат многу добри настани.

Слични објави

(Видео) Ја покажа својата витка линија и стомачните: Николина Пишек заводлива во бело минијатурно бикини

Еспресо

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо
Се вчитува....