34.8 C
Скопје
20:19 - 15 јули, 2024

(Фото) Бен Афлек ги собра последните „партали“ од заедничкиот дом со Лопез: Изразот на лицето кажува сè

Холивудскиот актер Бен Афлек конечно сосема се исели од замокот „од соништата“ во кој живееше со пејачката Џенифер Лопез, соопштуваат американските таблоиди.

Инсајдер близок до ѕвездите изјавил за списанието Пипл дека Бен Афлек ги собрал сите негови работи и ги однел во изнајмената куќа каде што сега живее, додека Џенифер Лопез била на одмор во Италија.

„Бен продолжува да живее во Брентвуд. Таму е веќе околу два месеци. Веројатно е добро. Секој ден е во својата канцеларија и се чини дека е фокусиран на својата работа. Тој, исто така, поминува време со своите деца“, рече друг извор.

Во мај се појавија гласини дека Џенифер Лопез и Бен Афлек имаат сериозни проблеми во бракот. Беше објавено дека актерот се иселил од нивната куќа и се преселил во изнајмена куќа во близина на неговата поранешна сопруга, Џенифер Гарнер со која има деца.

Џенифер Лопез минатата недела отиде на одмор. Пејачката беше забележана во друштво на пријатели во Италија. Во тој период, Бен Афлек останал со своите деца во Лос Анџелес. Но дел од времето го искористил и да се исели од заедничкиот дом со Лопез.

Неделен хороскоп (од 1 до 7 јули): Магнетска привлечност за Лавовите, возбудливи денови за Близнаците, промени за Девиците…

Слични објави

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо
Се вчитува....