23.8 C
Скопје
15:15 - 3 октомври, 2023

(Фото) Бекамови собраа над 700.000 лајкови за фотографиите од романтичниот одмор во Хрватска

Од бакнежи со романтично зајдисонце на Јадранското море до нежни родителски прегратки, шегување со семејството и фрлање во море, вака изгледа одморот на познатото британско семејство во Хрватска преку фотографиите кои Викторија Бекам ги објави на својот Инстаграм профил.

„ Времето со семејството е се. Среќен викенд, бакнежи од сите нас. Ве сакам Дејвид Бекам, Круз Бекам, Харпер. Недостигаш Бруклин Пелц Бекам и Ромео Бекам“, напиша поранешната „Спајсица“ и модна дизајнерка која со својот сопруг , поранешниот фудбалер Дејвид Бекам и неговите две деца престојува близу Дубровник.

Ова е втора година по ред како Бекамови се одмараат на југот на Хрватска, а освен во пловидба со луксузна јахта, семејството ужива и во луксузното сместување во одморалиштето Лопуд.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Слични објави

Хрватите повторно бараат забрана за концерт на Аца Лукас: Каква порака ќе испрати зависник и насилник?

Еспресо

Жерар Депардје за обвинувањата за силување: Никогаш, никогаш не сум малтретирал жена

Еспресо

(Фото) Преубавата Ноелија Војгт стана Мис на САД 2023: Американка со венецуелско потекло

Еспресо

Еве што се случувало пред сообраќајката на Аца Лукас: „Беше исклучително добро расположен“

Еспресо

Џоди Тарнер-Смит поднесе барање за развод од Џошуа Џексон: Голема љубов, а причината за разделба непозната

Еспресо

Вистински егоисти: Три хороскопски знаци на кои баш им е гајле за вас

Еспресо
Се вчитува....