36.8 C
Скопје
17:28 - 18 јуни, 2024

(Фото) Ана Николиќ го покажа дечко ѝ во јавност: „Со Ана ми се случи љубов“

Ана Николиќ веќе извесно време е во врска со композиторот Горан Ратковиќ Рале, но сега за прв пат пејачката сподели нивна заедничка фотографија на социјалните мрежи.

На својот инстаграм-профил Ана објави заедничка фотографија со Рале на која таа е облечена во свечен розов фустан со светки, а композиторот е во црна комбинација.

принтскрин инстаграм

Инаку, Рале неодамна раскажа дека неговата врска со пејачката е бурна.

„Со Ана ми се случи љубов. Мојот проблем со неа е во тоа што таа не сака да пее. Сега работам на нејзиниот нов албум кој ќе биде навистина одличен и една цела нејзина емотивна приказна. Верувам дека таков албум нема да излезе во скоро време“, рече Рале во емисија Блиц дан.

Слични објави

Александра Шијакоска е прекрасна трудница: „Господ знаеше колку си им потребно на нашите срца…“

Еспресо

(Фото) Елена Стојановска стана балерина: Водителката играше во претстава во НОБ

Еспресо

(Видео) Јелена Ѓоковиќ направи роденденска журка до зори, а потоа падна во прегратките на Новак

Еспресо

„Опасен фраер е“! Марија Шерифовиќ откри кој е татко на нејзиниот син Марио, ја сподели оваа информација за него

Еспресо

Почина Стојан Андов (89) – првиот претседател на Собранието на независна Македонија

еспресо

Џенифер Лопез на одмор во Италија со Бен Афлек: Пејачката сака да го спаси бракот

еспресо
Се вчитува....