12.8 C
Скопје
22:13 - 23 април, 2024

Драгана гневна, итно се огласи: „Таа не е моја ќерка!“

Пејачката Драгана Мирковиќ моментално се наоѓа во тежок период, бидејќи се разведува од сопругот Тони Бијелиќ, а нејзиното семејство сега се соочува со нови тешкотии.

Драгана се огласи на својот инстаграм-профил каде откри дека непозната девојка се претставува како нејзина ќерка.

инстаграм

– Веќе подолго време една девојка се претставува како мојата ќерка Мануела и се допишува со луѓе. Ова е нејзиниот лажен профил на Инстаграм и Фејсбук. Мануела има заклучен профил и секој друг е лажен – напиша Драгана Мирковиќ и додаде:

– Ова е криминално дело – изјави пејачката со скриншот од нејзиниот профил и назнака со црвени букви „Лажно!“.

 

 

Слични објави

(Фото) Јелена Ѓоковиќ мами воздишки во Мадрид: Ќе ве заболи глава кога ќе дознаете колку чини накитот кој го носи!

Еспресо

„Не знам како ќе заврши ова“: Марија Шерифовиќ ја откри причината зошто ја нема во „Ѕвездите на Гранд“

Еспресо

(Видео) „Дува силен ветар, ама…“: Се огласи Никола Роквиќ од патот кон Грција

Еспресо

(Фото) Први фотографии на Раста од болница: Раперот задржан поради големи болки

еспресо

(Фото) Пријател објави приватна фотографија на Дарко Лазиќ и Катарина: Вака не сме ги виделе

Еспресо

Раста итно примен во болница

Еспресо
Се вчитува....