ЖЕШКАТА КАРЛЕУША БЕЗ ГРАДНИК ВО ЛИФТ: Видео кое сите го гледаат по два пати!

Јелена Карлеуша се снимала во еден лифт, а во таа прилика во прв план се нејзините цврсти гради.

Имено, пејачката на Инстаграм поставила брутална фотографија, но и видео на кое и се истакнати градите, а бидејќи шета додека се снима, сите се уплашија да не и излезат градите од сакото, бидејќи беше видливо дека не носи градник.

Социјалните мрежи се вжештија од коментари, а фановите на ЈК ја нарекуваат и „жена змај“.

Слични објави

Севе со нов имиџ во ултра мини фустан, мажите останаа подзинати (ФОТО)

Igor

И ВО ДОБРО И ВО ЗЛО: Немаат скршена пара, но сепак ќе се венчаат повторно

Igor

УТКА НА ГОДИНАТА: Ријана во кич издание предизвика лавина негативни коментари (ФОТО)

Igor

Познатата актерка ја одбила главната улога во „Титаник“: Не го сакав тоа

Еспресо

Хороскоп за 10 септември 2019, вторник

Igor

Меган и Хари не се откажуваат од луксузот! Не излегуваат од дома, а оваа жена им носи се на послужавник! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

4 + седум =

Слични објави

Одбил да биде евакуиран за да може да ги спаси животните! (ФОТО)

Еспресо

Карактеристики на жените кои ги одбиваат момците, според хороскопските знаци

Igor

Свадба меѓу демонстранти: Пар се венчаше на протестите во Филаделфија (ФОТО)

Еспресо

Џенифер Анистон расплакана истрча од ресторанот! (ФОТО)

Igor

Животот ѝ се насмевна на Атиџе: Општина Лозово ќе ја вработи, ќе го смени покривот и ќе ѝ овозможи да снима песни (ФОТО)

Васко Спасоски

Милијардер бара девојка на која ќе ѝ ја покаже Месечината

Слободен печат