Запознајте ја Кристина Поптрпева, скопјанката со најубаво деколте (ФОТО/ВИДЕО)

Таа важи за една од најатрактивните манекенки во нашата земја, а нејзините пропорции се идеални и според многумина таа заслужува интернационална кариера.

Се вика Кристина Поптрпева и е доста популарна на социјалните мрежи каде објавува фотографии на кои позира во бикини, долна облека или пак некоја интересна комбинација.

Покрај манекенството и моделството, атрактивната Кристина има и одлични гласовни спосбности. Таа паралелно гради музичка кариера и во последно време се почесто можеме да ја видиме како настапува по клубовите ширум земјава..

Слични објави

Го научив Бред Пит да се бакнува, прекрасна работа!

Еспресо

Кајли Џенер ја продаде својата мегауспешна компанија – Од цифрата боли глава (ФОТО)

Igor

Принцот Вилијам отворено: Сосема сум во ред ако моите деца се хомосексуалци

Igor

Мајката на Дуа Липа со златен елек (ФОТО)

Igor

„Тој е најдобриот човек кој постои“: Фановите бараат актерот да биде прогласен за личност на годината

Igor

Најубавата турска двојка доби принова, еве како се вика бебето!

Igor

Остави Коментар

18 − два =

Слични објави

Ѓоковиќ во прегратка со најзгодната Хрватка – Најубавата новинарка воодушевена од Србинот (ФОТО)

Igor

Ни трага ни глас од МАШКИТЕ ЧЛЕНОВИ на семејството: Анџелина Џоли на прошетка со трите ќерки! (ФОТО)

Igor

КАКО ГО ЗАПОЗНАВ ПАРТНЕРОТ: Пејачката Сани откри дека сопругот Мартин го запознала во кафеана (ФОТО)

Igor

Топ 10 песни од Били Ајлиш кои секој вистински обожавател мора да ги слушне! (ВИДЕО)

Еспресо

Марјана скока на јаже, ама скока и нешто друго (ВИДЕО)

Igor

Базен пред куќа, а внатре сауна и теретана: Карлеуша ја покажа новата куќа вредна 2.5 милиони евра (ФОТО)

Igor