Запознајте ги трите Aлбанки кои играат во порно филмови (ФОТО)

Брејн Бенсон, Алби Раидс и Мула Синанај можеби не се познати имиња за нас, но доволно ќе биде да пребарувате на Гугл за нив и да дознаете за нивниот бизнис.

Овие три жени се со албанско потекло и се познати во филмската индустрија за возрасни, пренесува Бота Сот.

Трите жени, заработуваат милиони евра од странски продукции за жешките сцени кои ги реализираат.

Бота Сот
Бота Сот
Бота Сот

Слични објави

Дневен хороскоп за 3 април 2019, среда

Igor

„Морам да најавам дека сме бремени“: Рики Мартин и сопругот го очекуваат четвртото дете

Igor

Немаме амбасада во Дубаи, но ја имаме Марија Нацева како наш амбасадор – погледнете зошто (ФОТО)

Igor

Ана Николиќ покажа како намалила повеќе од 50 килограми (ВИДЕО)

Еспресо

Од Миконос на журка во Скопје – Chris IDH за старт на Intermezzo Music Rituals

Igor

По една година врска двете убавици својата љубов ја крунисаа со брак (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

15 − девет =

Слични објави

Лепа Брена го знае лекот за коронавирусот – ПРСКАЈТЕ ОД ОВА ВО УСТА ТРИ ПАТИ ДНЕВНО (ФОТО)

Еспресо

Најпознатата Албанка во среде Њујорк се прошета во проѕирна комбинација! (ФОТО)

Васко Спасоски

Парис Хилтон ги шокираше сите со изјавата: Сето тоа беше само глума!

Еспресо

Ја откри вистината: Победничката на „Ѕвездите на Гранд“, Џејла прозборе за односот со Шерифовиќ

Igor

Прекрасната Џенифер Анистон со емотивен говор им се заблагодари на „Пријателите“ (ВИДЕО)

Igor

Дали сте обожаватели на турските серии? Погледнете кој пејач од Македонија ја прави нивната музика (ВИДЕО)

Igor