Водителката Спенџарска напиша тажна порака на Инстаграм: „Поради смртен случај се повлекувам…“ (ФОТО)

Познатата водителка на утринска програма – Јелена Спенџарска ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи со нејзината последна објава во која најавува дека ќе се повлече…

Имено, поради смртен случај во нејзината фамилија, Јелена неколку дена нема да биде активна на социјалните мрежи.

Нејзината порака ви ја пренесуваме во целост…

Фото: Инстаграм

Слични објави

Четири хороскопски знаци кои секогаш претеруваат со трошење пари

Igor

Коронавирусот „ја избрка“ кралицата Елизабета од дворецот

Еспресо

Се појавија фотографии и писма од детството на Анџелина Џоли: Уште сум жива и уште барам причина да живеам

Еспресо

Чоколадо: Афродизијак и здравје

Еспресо

Нема срам: Дуа Липа повторно не облече градник! (ФОТО)

Васко Спасоски

Мишел Обама сподели фотографија од нејзината матура! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

четиринаесет + 19 =

Слични објави

Трета среќа: СКАРЛЕТ ЈОХАНСОН пак ќе се мажи (ФОТО)

Igor

ИЗНЕНАДУВАЊЕ: Групата „АБА“ се враќа на сцената, Бени Андерсон најави нов албум за оваа година! (ВИДЕО)

Еспресо

„Изгледа како да е под дејство на наркотици” – Познатиот рапер едвај го држел микрофонот, се тркалал по сцената (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Необичен стил: Зошто сите гледаа во Марија Шарапова?

Igor

Нискокалорични бомбички со индиски ореви и морков (РЕЦЕПТ)

Igor

Видео хороскоп за 11 јуни 2019: Раковите на работа ќе имаат драстични промени, лавовите ќе ги поминат сите препреки

Igor