ВИДЕО: Пејачката Гавазова повторно објави провокативна снимка!

Во последно време се почесто сме сведоци дека една од нашите најпознати фолк-пејачки Сузана Гавазова на социјалните мрежи објавува провокативни видеа.

И овој пат атрактивната струмичанка со своите обожаватели сподели жешка снимка на која танцува облечена во тесен комбинизон кој и ги оцртува атрибутите.

Како што напишавме, Гавазова во последно време често знае да објави ваква или слична снимка и да направи хаос во главите на нејзините обожаватели…

Погледнете ја нејзината последна снимка:

Слични објави

Марина Туцаковиќ поминува низ хемотерапија – Искрено, не се чувствувам подобро!

Еспресо

Голема црногорска свадба: Луксуз, бели рози, скапи вина – се жени синот на Мило Џукановиќ (ФОТО)

Igor

Ѓаволот го напушти овој свет, знаеше дека луѓето сами ќе си приредат пекол: Така зборуваше легендата

Еспресо

Сандра Африка во провокативно издание повторно ги зашемети мажите (ФОТО)

Еспресо

Брус Ли стана симбол за борбата против коронавирусот: Во Мостар неговата статуа доби маска и ракавици (ФОТО)

Еспресо

Шарлиз Терон НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Малку жени би се осмелиле на ваква фризура (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

оне + 9 =

Слични објави

Вашиот дневен хороскоп за 1 декември: Секој ќе сака нешто свое, а усогласувањето ќе биде преку компромис!

Еспресо

Игор Џамбазов со емотивна објава : Актерот ја сподели последната семејна фотографија!

Васко Спасоски

Селма Хајек на плажа го покажа деколтето кое распаметува (ФОТО)

Еспресо

Нема да ги препознаете: Кајмакоски без коса, а Северина… (ФОТО)

Igor

Џенифер Анистон расплакана истрча од ресторанот! (ФОТО)

Igor

Били Ајлиш со пет Греми награди, ѕвездите му оддадоа почит на Коби Брајант (ФОТО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian