18.3 C
Скопје
04:40 - 24 септември, 2023

ВИДЕО КОЕ ЌЕ ВЕ НАЕЖИ: Карлеуша ги објави најболните моменти од својот живот (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша и натаму не може да се помири со смртта на мајка и Дивна Карлеуша, а сега објави многу емотивно видео.

Имено, Јелена се расплакала во една емисија кога натпреварувачката пеела песна чии зборови ја погодиле, а потоа видеото го објавила на Инстаграм.

Таа на фановите јасно им ставила до знаење дека плачела заради мајка и која почина на 3. март, кога го поврзала видеото од емисијата и она од гробот на Дивна.

Слични објави

Нема договор, штрајкот во Холивуд продолжува, сценаристите ја напуштаат работата

еспресо

(Фото) Бела Хадид уникатна во новата кампања на „Марк Џејкобс“, позира гола и без коса

еспресо

(Фото) Хедер Локлир, беше секс симбол на Холивуд, а сега го крие лицето од папараците

еспресо

(Фото) Сверина во друштво на мажот со кој ја поврзуваа

Еспресо

Разјаснета смртта на ѕвездата на хит серијата „Еуфорија“: „Ненамерно предозирање со фатална комбинација“

Еспресо

(Видео) Софија Вергара е брилијантна во улогата на Гризелда Бланко, немилосрдната шверцерка на дрога, погледнете го тизерот

еспресо
Се вчитува....