6.8 C
Скопје
06:29 - 4 март, 2024

(Видео) Го „изгоре“ Инстаграм: Жешката Хрватка позира во проѕирни панталони и кожена танга

Хрватската старлета Нивес Зељковиќ, позната како Нивес Целзиус, секогаш знае како да го привлече вниманието со својот провокативен изглед.

Во својата последна објава на Инстаграм, таа се пофали со впечатлива модна комбинација – бел дуксер и проѕирни панталони, кои на задниот дел имаат интересен детаљ кој потсетува на кожена танга.

Овие необични панталони го истакнаа нејзиниот задник, а високите црни потпетици и блескавата чанта само ја надополнија целата комбинација.

„Колку си моќна“, „Мачка“, „Како се држиш жено“, „Една од најубавите дами во цела Европа“, „Секогаш убава“, напишаа нејзините следбеници под нејзината нова објава.

Инаку, таа неодамна откри дека мажите ретко ѝ приоѓаат.

„Многу ретко и многу лошо“, изјави старлетата при гостувањето во радио „Хепи“, а потоа проговори и за својот сексуален живот.

„Секс? Заборавив како изгледа уште одамна…“, откри згодната Хрватка.

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....