ТУКА СЕ СОКРИЈА Меган Маркл и принцот Хари: Божиќ од бајките! (ФОТО)

Додека сите ги критикуваат, тие максимално уживаат…

Војводата од Сасекс принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл ја прекршија долгогодишната традиција кога одлучија Божиќ да не го поминат со кралското семејство, туку да се упатат на одмор со својот син Арчи.

Иако се шпекулираше дека божиќните празници ќе ги поминат со мајката на Меган – Дорија Рагланд, парот сепак одлучи овие денови да се искористат за апсолутна приватност, па на никој не откриле каде точно ќе го поминат шестнеделниот одмор.

Но, острото око на папараците ги забележа членовите на обезбедувањето на Меган, кои не се одвојуваат од неа, и тоа на островот Ванкувер, на западната обала на Канада.

Го сликале и местото на кое кралскиот брачен пар одлучи да вечера – ресторан како од бајките, целосно накитен и инспириран од празничната еурофорија која моментално владее во светот.

Слични објави

Меланија Трамп ја преуреди Белата куќа – Погледнете како сега таа изгледа! (ВИДЕО)

Igor

Шарлиз Терон: Веќе 10 години сум сингл

Igor

Инфлуенсерка критикувана поради фотографија во мокра маица, додека во Австралија демнее огнената стихија! (ФОТО)

Слободен Печат

ЕВЕ ЗОШТО Тијана нема да патува заедно со Тамара на Евровизија

Igor

Интересни секс идеи со кои повторно ќе ја разгорите страста во спалната соба

Igor

КОЛКУ ПОСТАРИ, ТОЛКУ ПОЗГОДНИ: Познати лица кои со годините изгледаат сè подобро (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

шест − 1 =

Слични објави

,,Очајната домаќинка” поради поткуп е осудена на казна затвор

Igor

Објавени потресните мемоари на славниот актер во врска со Анџелина Џоли: Таа е ангел, најголем од сите…

Еспресо

Одмара од периките: Кајли Џенер ја покажа својата вистинска коса! (ФОТО)

Еспресо

Кејти Прајс банкротираше и потполно го уништи својот личен опис! (ФОТО)

Слободен Печат

4 хороскопски знаци кои најчесто ги погодува депресијата

Igor

Ретко кој го видел ова: Кирк Даглас дели училишен прибор во 1947 година во Егејска Македонија (ФОТО)

Васко Спасоски