ТРИ ЗБОРОВИ кои ве опишуваат, според хороскопскиот знак

Дали некогаш сте размислиле кои три зборови ве опишуваат вас, според тоа на кој хороскопски знак му припаѓате?

Еве еден краток и брзински хороскоп, со описи од по три зборови за секој знак:

Овен: секси, единствен, жесток
Бик: сексапилен, паметен, духовит
Близнаци: спонтан, саркастичен, драматичен
Рак: мил, присебен, сладок
Лав: авантурист, спонтан, прекрасен
Девица: таинствен, интересен, недоречен
Вага: чесен, добар, зборлив
Скорпија: лојален, привлечен, интелигентен
Стрелец: интелигентен, саркастичен, предан
Јарец: креативен, шегобиец, чуден
Водолија: мил, сакан, незаменлив
Риби: грижлив, перфекционист, упорен

Слични објави

Ќе доживеат СУДБИНСКА ЉУБОВ: Крајот на мај им носи среќа на ОВИЕ хороскопски знаци

Igor

Мала астро школа: Каква интелигенција имаме и како комуницираме?

Igor

Што се случува со вашата кожа кога спиете со шминка

Igor

РЕЧЕНИЦИ КОИ МОЖАТ ДА ГО ПОДОБРАТ СЕКСУАЛНИОТ ЖИВОТ: Дали често ги слушате од својот партнер?

Igor

Дали на мажите навистина им се допаѓа секси долната облека?

Igor

Хајди Клум се соблече потполно гола и ги запали социјалните мрежи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

2 × 4 =

Слични објави

Поранешното момче на водителката што се самоуби ги објави нивните последни пораки! (ФОТО)

Еспресо

Дневен хороскоп за 22 септември: Динамичен ден за Девиците, романса за Стрелците

Igor

Лејди Гага на венчавката на најдобрата пријателка приреди шоу за паметење (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Прекрасната Џенифер Анистон со емотивен говор им се заблагодари на „Пријателите“ (ВИДЕО)

Igor

Како што знаете, чекам дете…: Вељко Ражнатовиќ донел важна одлука во време на пандемија!

Васко Спасоски

Инцидент на ревијата на ШАНЕЛ (ВИДЕО)

Igor