Трансродовата актерка интимните делови ги покри со црна лента (ФОТО)

Лаврин Кокс (47) ѕвездата на серијата „Портокаловата е нова црна“, на вчерашната премиера за „Ангелите на Чарли“ во Лос Анџелес, ги шокираше обожавателите со модната комбинација. На црвениот тепих таа се појави во проѕирен фустан без долен веш. Комбинацијата ја надополни со проѕирни штикли, а брадавиците ги прекриј со две црни ленти.

Profimedia

Во серијата глумеше фризерка и затвореничка по име Софија Бурсет, а исто така таа е првата трансродова жена која добила восочна фигура во музејот Madame Tussauds.

Profimedia

И покрај тоа што се родила како маж, таа секогаш се чувствувала како жена, а стигна и на првото место на Guardian World Pride Power листата која ги истакнува највлијателните ЛГБТ личности на светот.

„Мислев дека светот никогаш нема да ме прифати таква каква што сум. Веќе напишав и проштални пораки во кои барам да ми се обраќаат како на жена после смртта. Мило ми е што останав жива“ , раскажала Кокс која во средно училиште била изложена на насилство од своите врсници. Колку сакала да „искочи“ од сопствената кожа зборува и фактот дека размислувала за самоубиство откако се вљубила во момче.

Слични објави

Ејми почина пред ОСУМ ГОДИНИ, но нејзиниот сопруг сега поднесува тужба од која СИТЕ СЕ ИЗНЕНАДЕНИ

Igor

Погледнете што прават Пандев, Николов и Ристовски во време на коронавирусот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кога имаш што да покажеш не е проблем да се соблечеш ниту пред огледало – ЕНЦА го стори тоа (ФОТО)

Igor

По тепачката во родното место на сопругата Вељко Ражнатовиќ завршил во полиција

Еспресо

Ана Николиќ во егзотично издание што го „запали“ Инстаграм! (ВИДЕО)

Еспресо

Поранешната Мис на Југославија има 57 години и изгледа феноменално! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

4 × 5 =

Слични објави

ПЕТ ПРАВИЛА за заштита на РУСАТА КОСА во текот на летото

Igor

Опасна конкуренција на најубавите фустани: Оделото на Меланија Трамп е ПОЛН ПОГОДОК! (ФОТО)

Igor

Што е тоа што ви го уништува сексуалниот живот?

Igor

Го надмина Мајкл Џексон: Тејлор Свифт е прогласена за изведувач на деценијата! (ФОТО)

Igor

Фризерите го открија најдобриот трик за волумен на косата

Еспресо

Ќерката на Здравко Чолиќ воодушевила со изгледот за Нова година: Пристојна, а преубава! (ФОТО)

Васко Спасоски