Тишина за опоравување: Мајли Сајрус заврши на операциска маса

Откако минатиот месец заврши во болница поради тонзилитис, пејачката Мајкли Сајрус повторно се врати во болница сега поради компликации со гласните жици, кои морала да ги оперира.

Опоравувањето ќе трае неколку недели, а Мајли ќе треба што помалку да зборува за гласните жици побрзо да се опорават и да се вратат во нормала.

Затоа пејачката ќе мора да ги откаже закажаните настапи и концерти.

Слични објави

Лив Тајлер откри зошто и е непријатно на концертите на нејзиниот татко – „Тој прави работи од кои се срамам!“

Еспресо

Моментот кога Дуа Липа покриена со албанско знаме ја заигра „ШОТА“ (ВИДЕО)

Igor

Лепа Брена во друштво на најдобрата гимнастичарка на сите времиња (ФОТО)

Igor

ШОУ НА БАНДЕРАС: Еве што направи холивудскиот актер на црвениот тепих во Кан (ФОТО)

Igor

Аца Лукас со отворени навреди кон Лепа Брена: БРЕНА Е ЦИРКУЗАНТКА!

Igor

Како започнал трендот за китење елка (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

три × 4 =

Слични објави

Запознајте ја Кристина Поптрпева, скопјанката со најубаво деколте (ФОТО/ВИДЕО)

Igor

Најдобрата пријателка на Меган Маркл во самоизолација поради коронавирусот (ФОТО)

Еспресо

Лавиринт парк инспириран од коронавирусот: Во оваа природна оаза нема шанси да се заразите! (ФОТО)

Еспресо

А беше толку сигурна во себе: Катастрофален дебакл на Меган Маркл! (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп за 9 август 2019, петок

Igor

Дневен хороскоп за 29 септември: Биковите ги очекуваат добри вести за пари

Igor