Таа дефинитивно е НАЈСЕКСИ АЛБАНКА (ФОТО)

Ледина Чело е позната албанска пејачка со супер-привлечен изглед. Иако е на 42-годишна возраст, изгледа дека Ледина воопшто нема намера да се предаде. Нејзиното тело изгледа прекрасно.

Таа е многу активна и на социјалните мрежи, каде знае да ги почасти следбениците и со провокативни фотографи и видеа.

Последните фотографии на Инстаграм од Ледина се објавени од Абу Даби, а таа изгледа просто феноменално покрај базен.

https://www.instagram.com/p/B3HiZ9diZA6/

View this post on Instagram

🌞

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

View this post on Instagram

💛

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

 

 

Слични објави

Патики од 100 евра кои секоја втора девојка ги има, а мажите ги мразат! (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Емили Ратајковски објави досега невидена фотографија и упати јасна порака (ФОТО)

Васко Спасоски

Таа позира топлес, а тој ја „фаќа“ за гради: Најпознатата бугарска старлета се опушти (ФОТО)

Васко Спасоски

5 одлични причини – Еве зошто е добро почесто да имате секс!

Igor

Деми Мур „фати“ Србинка! Парот објави фотка со нивната ќерка? (ФОТО)

Igor

СКАНДАЛ ВО ХОЛИВУД: Детално опишано како Чарли Шин силувал тинејџер, актерот ги негираше овие тврдења

Еспресо

Остави Коментар

деветнаесет + седум =

Слични објави

Дневен хороскоп за 25 март 2019, понеделник

Igor

Неговата СТРАШНА СУДБИНА малкумина ја знаат: КИЈАНУ РИВС ја чува болната сестра, му почина девојката, а сите пари им ги дава на НИВ! (ФОТО)

Igor

КАКО ГО ЗАПОЗНАВ ПАРТНЕРОТ: Пејачката Сани откри дека сопругот Мартин го запознала во кафеана (ФОТО)

Igor

Се враќаат 90-те! Еве што е повторно ИН кај маникирот

Igor

Што прави светот во изолација? 19 интересни фотки и видеа кои многу ќе ве насмеат! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Атиџе ѝ ја предвиде иднината гледајќи ѝ на кафе на Сара Џесика Паркер

Еспресо