Собра 11 милиони следбеници поради својот огромен задник! (ФОТО)

Погледнете, секогаш сум имала голем задник, напиша Џејлин откако пријателите ја нападнаа дека ги фотошопира нејзините облини на фотографиите. Џејлин собрала скоро 11 милиони следбеници на Инстаграм…

Инфлуенсерката Џејлин Оједа Очао (22) стана популарна на друштвените мрежи откако започна во прв план да ги става своите бујни облини. На почетокот пријателите ја напаѓале дека ги фотошопира фотографиите, но набргу се откажале од тоа. Приметиле дека големината на нејзиниот задник е природна.

Неколку дена пред 22 роденден, објавила фотографија од претходните роденденски прослави.

„Погледнете, секогаш сум имала голем задник“, напишала Џејлин.

На друштвените мрежи објавува голи фотографии на кои секогаш ги истакнува облините. Таа постојано го вежба својот задник, а фановите постојано ги изненадува со фотографии од теретана.

Instagram

Џејлин собрала скоро 11 милиони следбеници на Инстаграм, а има уште еден профил на кој објавува фотографии од бројните патувања.

Instagram

Многумина ја споредуваат со ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (39), токму поради облините.

Слични објави

Изгуби 50 килограми и стана вистинска убавица, албанска пејачка сподели тајна за совршено тело (ФОТО)

Igor

Во кои денови жените се најрасположени за секс?

Igor

ПОЛНИ УСНИ БЕЗ БОЦКАЊЕ: Сосема природна паста од три состојки

Igor

ШАКИРА и ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ ќе настапат на полувремето на Супербол

Igor

Мадона во оскудна гардероба на прес-конференција (ФОТО)

Igor

Рокенрол иконата се огласи за првпат по операцијата

Igor

Остави Коментар

тринаесет − пет =

Слични објави

ТРИ МЕСЕЦИ НЕ ПЛАТИЛА РАТА: Банка во потрага по Северина, која троши илјадници евра на одмор

Igor

Принцот Вилијам загрижен за Кејт Мидлтон: Драстично пропаѓа, секој ден е се послаба! (ФОТО)

Еспресо

Детектив објави слика од маж за кој тврди дека е раперот Тупак: Добро живее на Белизе! (ФОТО)

Васко Спасоски

Српските ѕвезди на свирките во Хрватска заработуваат и до 12.000 евра за два часа пеење

Igor

Џенифер Лопез не може да го дочека Супер Боул: Погледнете како се подготвува (ВИДЕО)

Еспресо

Најважниот производ за нега на кожата

Igor