19.8 C
Скопје
23:47 - 26 септември, 2023

Скандалот со естрадната проституција во Србија зазема огромни размери, а вмешан е и ТОЈ!

Позната фолк-ѕвезда од српската естрада е вмешана во скандалот со проституцијата на макрото Михајло Максимовиќ.

Според српските медиуми, Аца Лукас бил еден од корисниците на услугите на макрото и дека плаќал за да биде со неколку од девојките кои се најдоа во неславниот каталог на Максимовиќ.

Неодамна, Аца Лукас во интервју изјавил дека и во Србија би требало да се легализира проституцијата, како и во другите земји каде сексуалните работнички се ценети и плаќаат даноци кон државата.

Слични објави

„Многу сум среќна што можам да се поврзам со овој рај на земјата“-Џорџина го честита националниот ден на Саудиска Арабија

еспресо

(Видео) Тејлор Свифт го прошета новиот дечко, новинарот што ги сними остана без зборови

еспресо

ЕУ го повика Илон Маск да ги почитува законите, неговата социјална мрежа е најголемиот извор на лажни вести

еспресо

На Шакира ѝ се заканува затворска казна до осум години, затаила над 14 милиони евра данок

еспресо

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо
Се вчитува....