Скандалот со естрадната проституција во Србија зазема огромни размери, а вмешан е и ТОЈ!

Позната фолк-ѕвезда од српската естрада е вмешана во скандалот со проституцијата на макрото Михајло Максимовиќ.

Според српските медиуми, Аца Лукас бил еден од корисниците на услугите на макрото и дека плаќал за да биде со неколку од девојките кои се најдоа во неславниот каталог на Максимовиќ.

Неодамна, Аца Лукас во интервју изјавил дека и во Србија би требало да се легализира проституцијата, како и во другите земји каде сексуалните работнички се ценети и плаќаат даноци кон државата.

Слични објави

Убедливо најсексипилната кралица: Летиција од Шпанија прошета во две експлозивни комбинации (ФОТО)

Igor

Принцот Вилијам планира на романтичен начин да ја изненади Кејт за Валентајн!

Еспресо

ТЕМНАТА страна на гламурозната свадба на Рамос

Igor

Многумина ќе подзавидат на стомачните мускули на Алиша Кис! (ФОТО/ВИДЕО)

Васко Спасоски

Актерката за последните денови: Ми кажаа да се ПОДГОТВАМ ЗА СМРТТА (ФОТО)

Igor

Карлеуша ја обвини Аријана Гранде дека ја копира, но изгледа дека е обратно (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

Осумнаесет − тринаесет =

Слични објави

Мајли Сајрус за четири месеци само двапати ја измила косата!

Еспресо

ВИДЕО: Гавазова не престанува да изненадува: И овојпат танцува провокативно, но тоа што носи на себе е …

Васко Спасоски

Како српскиот принц Ѓорѓе Караѓорѓевиќ завршил во лудница?

Еспресо

ВИДЕО: Уживајте ова попладне – Листа со хит празнични песни, објавени оваа година!

Еспресо

Жаре има супер-емисија: Судиската двојка Начески, Николов и пејачката Антониа Гиговска гости во „Еден на Еден“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Од новиот спот на Северина ќе плачат сите мајки (ВИДЕО)

Igor