Шокантно признание: Колин Фарел признал дека бил во љубовна романса со починатата Елизабет Тејлор (ФОТО)

Тие двајца биле неверојатен спој, а верувале или не, се запознале во болница.

Колин Фарел е заводник кој крши срца ширум светот, нема девојка која не кажала дека е навистина добар заводик.

Сепак, можеби некои ќе се разочараат кога ќе слушнат дека Колин бил во врска со починатата Елизабет Тејлор која е дури 36 години постара од него.

Елизабет почина во 2011 година, а две години потоа Колин ја открил нивната врска за која дотогаш знаеле малку луѓе.

profimedia

Актерот ја запознал дивата на не така романтично место – во болница, а заедно биле речиси две години. Сепак, никогаш не воделе љубов, иако Колин сакал да биде нејзиниот девети маж, наведуваат медиумите.

„Беше тоа всушност, барем во мојата глава, последната романтична врска која сум ја имал и која, нормално, никогаш не беше консумирана“, – призна Фарел во 2013 година.

Нивната врска, инаку, главно била телефонска!

Слични објави

Пот­пе­че­ни ма­ка­ро­ни со тик­вич­ки и си­рење

Igor

ЛУКСУЗ од 120 МИЛИОНИ: Ѕирнете во НАЈСКАПИТЕ КУЌИ на познатите (ВИДЕО)

Igor

Колку време треба да трае првиот состанок?

Еспресо

НЕТРПЕЛИВОСТ, ПОВРШНОСТ… Причини поради кои раскинуваат хороскопските знаци

Igor

Шварценегер во изолација со пони и со магаре: Останете дома, слушајте ги експертите, не мороните! (ВИДЕО)

Еспресо

Отстранете го целулитот со овие пет вежби (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

14 + дваесет =

Слични објави

Причина повеќе да навивате за Манчестер јунајтед (ФОТО)

Igor

Патики од 100 евра кои секоја втора девојка ги има, а мажите ги мразат! (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Колку одмор ви е потребен, според хороскопскиот знак

Igor

Вака изгледаат велигденските јајца на пејачката Тамара Тодевска (ФОТО)

Васко Спасоски

Српскиот рапер Вук Моб запроси новинарка на негов настап (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Стигна пресудата: Раперот Буба Корели оди во затвор (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian