Шарлиз Терон во вамп издание: Во црно од глава до пети (ФОТО)

Шарлиз Терон (44) се појави на 33. доделување на Американските филмски награди одржано на Беверли Хилс. На глумицата и беше врачена награда, а таа не можеше да ја скрие возбуата поради ова признание.

„Не би постигнала толку многу да не беа прекрасните и љубезни луѓе околу мене. Навистина напорно работев, но без поддршка од сите вас немаше олку далеку да стигнам“, рече Терон.

Profimedia

За оваа пригода одбрала стајлинг кој, може да се каже дека не и е својствен. Фустанот во вамп стил е прилично смел избор кој сепак успеа одлично да го изнесе.

Ги освои сите модни критичари и публиката, а комплименти пристигнуваале од сите страни.

Profimedia

Слични објави

„Откако ќе ги изедам сите залихи на благо за карантинот“ – Карлеуша позираше во бикини на Версаче во својот гардеробер (ФОТО)

Еспресо

Како Тејлор Свифт се подготвувала за улогата во „Мачки“?: Облечена како мачка пие млеко од сад ставен на под

Слободен печат

Викторија Бекам во кругот на најмилите го прослави 46-от роденден

Еспресо

НЕКТАРИНИ: Дар од природата, чувари на вашите младост и здравје

Igor

Трансродовата актерка интимните делови ги покри со црна лента (ФОТО)

Igor

ПЕЈАЧКАТА ШОКИРА: Спијам со мајка ми, се дружам со принцот Хари…

Igor

Остави Коментар

2 + 19 =

Слични објави

Терминатор вежба, Лулу го набљудува – Шварценегер не се дели од своето магаре (ВИДЕО)

Еспресо

Владата на Нов Зеланд со интересна кампања: Како би реагирале доколку ѕвездите на филмовите за возрасни ви се појават на врата наутро? (ВИДЕО)

Еспресо

Хороскопот ви открива: Еве која е најпривлечната особина на секој знак!

Igor

Кармен Електра и Родман: Ноќ на страсти на паркетот на Чикаго Булс (ФОТО)

Еспресо

Го наследила талентот од татко ѝ: МИНА ЈОКСИМОВИЌ го покажа талентот, ќе се наежите кога ќе ја слушнете (ВИДЕО)

Igor

Ова е новата Рубикова коцка: Играчка која ќе ја сложат само најпаметните (ВИДЕО)

Еспресо